گل پیچ GolPich

كاهش باد و كیفیت هوا در پایتخت

كاهش باد و كیفیت هوا در پایتخت گل پیچ: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و الان (17 فروردین ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است اما کاهش تندی باد طی روز، کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۱۷ فروردین ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت تجمع آلاینده ها را فراهم خواهدنمود. این وضعیت تا اواخر وقت ادامه دارد و افزایش ترافیک شامگاهی در بعضی مناطق پرتردد، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

صبح فردا (۱۸ فروردین ماه) پیش بینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. عدم وزش باد مؤثر طی روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود و در شامگاه فردا (۱۸ فروردین ماه) با افزایش تردد خودرو ها، افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت نامطلوب در بعضی مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۶۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1400/01/17
12:37:19
5.0 / 5
663
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل