گل پیچ GolPich
در گفت وگو با گل پیچ اعلام شد:

برگزاری مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت

برگزاری مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت رئیس انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی از برگزاری مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت در سال ۱۴۰۰ اطلاع داد و اظهار داشت: همینطور پاک ورزی ارتفاعات تهران و مجموعه های ورزشی بزرگ را مدنظر قرار خواهیم داد.


حمید نعمتیان در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال ۹۹ برای پاکسازی برخی مناطق تهران، اظهار نمود: هر چند کرونا محدودیت هایی را برای انجمن ورزش در طبیعت به وجود آورده است اما می خواهیم با فروکش کردن این بیماری برنامه های جدیدی را امسال اجرایی نماییم.
او با بیان اینکه سال قبل ۷۱۸ کیلومتر از مراتع طبیعی کشور پاک ورزی شد، اظهار داشت: برای سال ۱۴۰۰، پاکسازی ارتفاعات تهران را در نظر گرفته ایم و با هماهنگی و تلاش، نقاط پر رفت و آمد این ارتفاعات را پاک ورزی خواهیم کرد تا محیط زیستی پاکیزه تری داشته باشیم.
نعمتیان همینطور از رایزنی با مدیران ورزش کشور برای پاکسازی اماکن بزرگ ورزشی اطلاع داد و اظهار داشت: برای سال جدید در نظر داریم ضمن رایزنی و هماهنگی با مدیران مجموعه ورزشی آزادی، پاکسازی این مجموعه بزرگ را در دستور کار قرار دهیم.
وی هم چنین از برگزاری انواع مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت و هم چنین برگزاری دوره مربیگری ورزش در طبیعت و طبیعتگردی امسال از جانب انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی اطلاع داد.
رئیس انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی با بیان اینکه سال قبل این انجمن دو عنوان اولی و یک عنوان سومی در بخش های پویش آماده باش فدراسیون ورزش های همگانی به دست آورد، اظهار داشت: ایده و اجرای طرح پویش نذر ورزشی در سرتاسر کشور را داشتیم که با استقبال عموم جامعه از این طرح مواجه گردید.
رئیس انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی هم چنین به اقدام برای کسب مجوز فعالیت قانونی هشت کمیته ذیل انجمن ورزش در طبیعت در جهت ساماندهی و توسعه ورزش های مختلف در طبیعت شامل داخلی و خارجی، عرضه مراحل و دریافت مجوز صدور کارت مربیگری، «نگارش و گردآوری مطالب آموزشی تخصصی از جانب این انجمن اشاره نمود.
نعمتیان افزود: انجمن ورزش در طبیعت برای نخستین بار در میان تمامی فدراسیون ها، انجمن ها و کمیته های ورزشی مباحث HSE (بهداشت، ایمنی، محیط زیست) را با قید لزوم در سرفصل های دوره های مربیگری مصوب کرد و عقد تفاهمنامه با شرکت نساجی هلال سازمان جمعیت هلال احمر در جهت پشتیبانی از تولید ملی و هم چنین استفاده از تجهیزات ورزشی با کیفیت و قیمت مناسب برای علاقه مندان به رشته ورزش در طبیعت از دیگر اقدامات است.
او اضافه کرد: تدوین و عرضه اساسنامه پیشنهادی انجمن ورزش در طبیعت به فدراسیون ورزش های همگانی، اجرای جشنواره ورزش خلاقیت طبیعت، ساخت ابزار آلات ورزشی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی تحت عنوان نخستین جشنواره ملی حرکت سبز، عقد تفاهمنامه همکاری بین انجمن ورزش در طبیعت با پنج انجمن و کمیته، ساخت ۱۰ قسمت برنامه آموزش ورزشی در دوران کرونا و پخش از خبرگزاری ها و شبکه های مجازی، تولید و پخش اینفوگرافی، ویدیو و برنامه های زنده آموزشی با حضور اساتید برجسته ورزش در طبیعت شامل بقا در طبیعت، امداد و نجات و تولید، پخش برنامه های تلویزیونی در جهت معرفی بیش تر و آشنایی عموم جامعه با کمیته های ورزشی زیر مجموعه انجمن ورزش در طبیعت هم مدنظر قرار گرفته است.1400/01/23
19:36:00
5.0 / 5
617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل