گل پیچ GolPich

كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است

كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است، اما افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی ساعات روز پیش بینی می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۳ اردیبهشت ماه) درپاره ای از مناطق وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار خواهد بود که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز با حاکمیت جو ناپایدار و افزایش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، هرچند باوزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد پیش بینی می شود.

به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت تاحدودی بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد، بااین حال برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

صبح فردا (۴ اردیبهشت ماه) با شروع تردد خودرو ها و حاکمیت جو آرام انتظار می رود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده هاافزایش یابد و موجب کاهش کیفیت هوا شود.

طی روز رشد ناپایداری، احتمال وزش باد نسبتا شدید و رگبار پراکنده پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. بااستمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت فردا (۴ اردیبهشت ماه) انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» بامیانگین ۹۱ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/02/03
23:08:22
5.0 / 5
246
تگهای خبر: باد , تردد , خاك , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل