گل پیچ GolPich
مدیركل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی تاكید كرد؛

ضرورت مشاركت پذیری ادارات با مردم در امتداد حفاظت از محیط زیست

ضرورت مشاركت پذیری ادارات با مردم در امتداد حفاظت از محیط زیست مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی بر لزوم همکاری و مشارکت پذیری ادارات شهرستانی با مردم در امتداد حفاظت و صیانت از محیط زیست تاکید کرد.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، حسن عباس نژاد عصر امروز سه شنبه در حاشیه تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست کلیبر اضافه کرد: قاعدتاً تغییرات مدیریت در تمامی سطوح ادارات استان آذربایجان شرقی جزو الزامات بوده که در امتداد توانمندی بخش های مختلف شامل میانی و پایینی انجام می گیرد.
وی افزود: شهرستان های اهر و کلیبر باتوجه به تنوع زیست محیطی و اکوسیستم های شکننده ای که دارند برای محیط زیست آذربایجان شرقی و کشور اهمیت دارند و لازم است تا مدیریت محیط زیست در اهر و کلیبر از مدیریت مشارکتی برخوردار باشد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی بابیان مدیران محیط زیست اهر و کلیبر بایستی با همکاری و مشارکت مردم برای حفظ محیط زیست را آموخته باشند، اظهار داشت: باتوجه به وجود مناطق چهارگانه که در منطقه ارسباران؛ مدیران ما در اهر و کلیبر بایستی بتوانند با مردم برای حفاظت از محیط زیست با رعایت ملاحظات زیست محیطی همکاری کنند.
عباس نژاد تاکید کرد: از مدیران ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان های اهر و کلیبر انتظار این است تا برای رونق گردشگری و کارهای اقتصادی و گردشگری حتما در صدور مجوزها؛ ملاحظات زیست محیطی را لحاظ کنند چونکه باید در شهرستان های اهر و کلیبر به دنبال اشتغال پایدار که بدون تخریب محیط زیست بوده باشیم.
وی اظهار داشت: برای تغییرات مدیریتی در شهرستان اهر به دنبال فردی بودیم تا بتواند ملاحظات زیست محیطی منطقه و ملاحظات استانی را بتواند پیگیری کند و در کنار آن با مسئولان شهرستانی و استانی همکاری و هماهنگی داشته باشد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با قدردانی از کوشش های مدیران سابق محیط زیست کلیبر و اهر اظهار داشت: تغییرات مدیریت قاعدتاً در امتداد تقویت حضور محیط زیست در عرصه ی تصمیم سازی و تصمیم گیری شهرستان ها و استان انجام می گیرد که امیدوارم این تغییرات منجر به پررنگ تر شدن نقش محیط زیست در توسعه شهرستان ها و استان باشد.

1400/02/16
17:51:36
5.0 / 5
633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل