گل پیچ GolPich

افزایش غلظت ازن در بعضی مناطق تهران

افزایش غلظت ازن در بعضی مناطق تهران بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درحال حاضر هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد اما به تدریج تا فردا (۲۵ اردیبهشت) بر غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق افزوده می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا طی بامداد امروز (۲۴ اردیبهشت) در بیشتر مناطق کیفیت هوا به علت ناپایداری جو و پراکندگی آلاینده ها در وضعیت قابل قبول قرار خواهد بود.

بر این اساس در طول روز بر تندی باد افزوده می شود و وزش باد به نسبت شدید همراه با احتمال رگبار، شرایط مناسب را برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می آورد. این شرایط جوی تا اواخر وقت امروز ادامه دارد و ازاین رو پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش داده است که با تداوم ناپایداری جوی تا بامداد فردا (۲۵ اردیبهشت) انتظار می رود که در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا در محدوده قابل قبول باشد همینطور در طول روز وزش باد موثر و گاهی شدید پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند.

با وجود این به علت حضور عوامل کافی برای تولید آلاینده ازن، در بعضی مناطق پایتخت افزایش غلظت این آلاینده سبب کاهش کیفیت هوا می شود اما با استمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت فردا پیشبینی می شود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار گیرد.

بر اساس این گزارش کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۹۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۶۶ همچنان در شرایط قابل قبول است.

منبع:

1400/02/25
20:49:56
5.0 / 5
627
تگهای خبر: باد , كنترل , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل