گل پیچ GolPich

تداوم هوای قابل قبول در پایتخت

تداوم هوای قابل قبول در پایتخت به گزارش گل پیچ برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، وزش باد موثر طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول باقی بماند.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان داده است که در بامداد امروز ( ۲۷ اردیبهشت ماه) وزش باد مؤثر همراه با ناپایداری جوی سبب خواهد شد کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.

با وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، هرچند در پاره ای از مناطق احتمال تولید و تجمع آلاینده «ازن» وجود خواهد داشت. با تداوم ناپایداری جوی تا اواخر وقت و وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

صبح فردا (۲۸ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. با رشد ناپایداری جوی طی روز و وزش باد نسبتا شدید، احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد شد.

کاهش تندی باد تا ساعات پایانی فردا (۲۸ اردیبهشت ماه) همراه با افزایش ترافیک شامگاهی سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد ازاین رو برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۶۶ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۳ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/02/27
19:54:38
5.0 / 5
415
تگهای خبر: باد , خاك , كنترل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل