گل پیچ GolPich

بازدید اعضای مجمع نمایندگان تهران از باغ گیاه شناسی

بازدید اعضای مجمع نمایندگان تهران از باغ گیاه شناسی سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از بازدید اعضای مجمع تهران از باغ گیاه شناسی ملی ایران آگاهی داد و اظهار داشت که در این بازدید ابر چالش های مهم محیط های طبیعی ایران مورد بررسی قرار گرفت.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان تهران از باغ گیاه شناسی ملی ایران، اظهار داشت: در این بازدید نظارتی مسائل روز کشور پیرامون حوزه های در رابطه با منابع طبیعی و محیط زیست کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
نماینده تهران با اعلان اینکه در این بازدید مسئولان مؤسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع کشور گزارشی از عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود ارائه کردند، اظهار نمود: همین طور مطالبی مانند ابر چالش های مهم محیط های طبیعی ایران، تغییر اقلیم و بحران آب، زراعت چوب و غیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در این میان نمایندگان از دو پروژه مهم استاندارد کردن پروسه تولید با هدف تکمیل حلقه های پسین زنجیره گیاهان دارویی و تولید بذر، نهال و نشاء از ارقام اصلاح شده بومی و انحصاری گیاهان دارویی بازدید کردند و در جریان آخرین کارهای رخداده قرار گرفتند.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران اشاره کرد: باید تصریح کرد در این بازدید به اهمیت نقش قوه مقننه، در جهت گیری تصویب قوانین و تعیین جهت گیری توسعه، تاکید ویژه در اهمیت اکوسیستم های طبیعی ایران، حفظ گونه های گیاهی و تنوع ژنتیکی کشور تاکید شد که باید در پیگیری برنامه های عمرانی و توسعه کشور مد نظر قرار گیرد.1400/04/23
11:18:44
5.0 / 5
260
تگهای خبر: آب , استاندارد , باد , باغ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل