گل پیچ GolPich

هوای قابل قبول تهران

هوای قابل قبول تهران گل پیچ: بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، آلاینده شاخص هوای پایتخت اکنون «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 71 است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه روز پنجشنبه (۲۸ مرداد ۱۴۰۰) کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل سبب کاهش غلظت آلاینده ها شده و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. عدم وزش باد در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد کرد، علاوه براین با توجه حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن، در بعضی مناطق افزایش غلظت این آلاینده سبب کاهش کیفیت هوا خصوصاً در ساعات بعدازظهر خواهد شد.
افزایش تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه سبب پراکندگی ذرات معلق شده و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
بامداد روز جمعه (۲۹ مرداد ۱۴۰۰) با کاهش تردد خودرو ها برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. عدم وزش باد در ضمن روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد کرد، همین طور در ساعات بعدازظهر احتمال تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن می تواند در بعضی مناطق سبب کاهش کیفیت هوا شود. افزایش تندی باد تا ساعات پایانی جمعه همراه با کاهش تردد خودرو ها سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و به تبع آن کیفیت هوای پایتخت در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.
به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۱۱۵ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۱ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
منبع:

1400/05/29
13:57:16
5.0 / 5
282
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل