گل پیچ GolPich
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خرم آباد اعلام كرد؛

پایش زیست محیطی شبانه صنایع و واحدهای تولیدی خرم آباد

پایش زیست محیطی شبانه صنایع و واحدهای تولیدی خرم آباد گل پیچ: رییس اداره حفاظت محیط زیست خرم آباد از نظارت و پایش زیست محیطی شبانه صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان توسط کارشناسان این اداره آگاهی داد.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، کامران فرمانپور در این رابطه اظهار داشت: پایش شبانه واحدهای صنعتی شهرستان خرم آباد بمنظور شناسایی و برخورد با منابع آلاینده احتمالی محیط زیست و جلوگیری از تخلفات در خارج از ساعات اداری بصورت دوره ای در حال اجراست.
وی اظهار داشت: در پایش شبانه کارشناسان محیط زیست این اداره حضور دارند و واحدهای تولیدی و صنعتی به لحاظ وضعیت زیست محیطی مورد بررسی قرار می گیرند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خرم آباد گفت: باتوجه به اهمیت رعایت ضوابط و الزامات زیست محیطی توسط واحدهای صنعتی تولیدی و خدماتی در جلوگیری از بروز آلودگی و کاهش اثرات نامطلوب آن، کارشناسان این اداره بصورت شبانه روزی نسبت به پایش این واحدها اقدام می کنند.
فرمانپور اظهار داشت: این بازدیدها و نظارت های شبانه برای پیش گیری از هرگونه آلودگی احتمالی ناشی از پساب خروجی توسط تصفیه خانه ها و همین طور فعالیت و کارکرد تصفیه خانه ها و سایر صنایع که منجر به آلودگی آب خاک و هوا می شوند صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: طی این پایش ها از صنایع نمونه برداری انجام می شود و در صورت آلاینده بودن صنعت، در فهرست صنایع آلاینده های قرار گرفته و در صورت تشدید آلایندگی این اداره بوسیله مراجع قضائی مبادرت به پلمب صنایع متخلف می کند.


منبع:

1400/06/31
17:26:25
5.0 / 5
231
تگهای خبر: آب , آلودگی , باد , حفاظ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل