گل پیچ GolPich

هوای تهران، آلوده برای گروههای حساس

هوای تهران، آلوده برای گروههای حساس گل پیچ: با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز (4 آبان ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر، در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز(۴ آبان ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته است.

حاکمیت جو نسبتاً آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. عدم وزش باد مؤثر همزمان با افزایش تردد خودرو ها تا اواخر وقت امروز (۴ آبان ماه) موجب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و درنتیجه احتمال برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد وجود دارد.

در بامداد روز چهارشنبه ( ۵ آبان ماه) افزایش ترافیک صبحگاهی و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و در بیشتر مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. تداوم پایداری جوی در طول سبب تجمع آلاینده ها خصوصاً در مناطق پرتردد خواهد شد.

همین طور سکون جو همراه با افزایش ترافیک تا ساعات پایانی چهارشنبه (۵ آبان ماه) سبب افزایش غلظت ذرات معلق و تجمع آلاینده ها خواهد شد و به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۰۶ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۰۲ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/08/04
21:59:21
5.0 / 5
242
تگهای خبر: آب , باد , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل