گل پیچ GolPich

هوای ناسالم تهران طی امروز

هوای ناسالم تهران طی امروز بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی امروز (14 آذرماه) در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا براساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز (۱۴ آذرماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر همین طور انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت. حاکمیت پایداری و سکون جو در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری می کند.

با ادامه وارونگی جوی و عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت یکشنبه (۱۴ آذرماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی، بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

صبح روز دوشنبه (۱۵ آذرماه) با افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و باتوجه به عدم وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت. به تدریج با شکل گیری ناپایداری جوی، رشد ابرناکی و احتمال رگبار پراکنده در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد.

با افزایش نسبی تندی باد تا اواخر وقت دوشنبه (۱۵ آذرماه) کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۱۲۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۱۲۵ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.
1400/09/14
12:42:45
5.0 / 5
262
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل