گل پیچ GolPich

پاكسازی طبیعت در قرار سبز

پاكسازی طبیعت در قرار سبز به گزارش گل پیچ فعالان محیط زیست در قرار سبز هفته پایانی مهر ماه را با فعالیت های متنوعی برای حفظ محیط زیست كشور سپری كردند.


به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، فعالان محیط زیست سراسر كشور در قرار سبز هفته پایانی مهرماه فعالیت های گوناگونی را برای حفظ محیط زیست انجام دادند.
در شهر شوشتر استان خوزستان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، پاكسازی محوطه ورزشگاه تختی توسط مسئولین و بازیكنان تیم امید اندیشه و پاكسازی مسیر كوهپایه های منطقه تنگ عقیلی توسط اعضای كوهنوردی هامون شوشتر انجام شد.
در شهر شیراز استان فارس صد و چهل وششمین برنامه پاكسازی طبیعت فارس در جشنواره انار ارسنجان انجام شد. این جشنواره سومین سال متوالی است كه در جهت حمایت از جوامع محلی و با دستاوردهای بومی منطقه در ارسنجان برگزار می گردد.
در استان گیلان انجمن بوم بانان گیلان در افتتاحیه ی نمایشگاه نقاشی، صنایع دستی و هنرهای تجسمی سندروم داون شرق گیلان حضور یافتند، كه در حاشیه ی این نمایشگاه تومار مطالبه رسیدگی و تصویب هر چه سریعتر لایحه حمایت از معلولان و لایحه حمایت از كودكان و نوجوانان امضا شد.
در شهر تهران مدرسه ی طبیعت «طهران» با هدف تولید فرصت رهایی، تجربه ی آزادی و شوق بازی در طبیعت برای كودكان ۳ تا ۱۲ سال پنجمین اردو را در هوای پاییزی به انجام رساند. گل بازی و خاك بازی، پختن نان و بازی در دامان طبیعت از جمله فعالیت هایی است كه كودكان در این اردو انجام دادند.
در شهر تهران همینطور شاهین تیوای حسینی از آلمان تا ایران را با هدف به چالش كشیدن استفاده ی بیش از اندازه از سوخت های فسیلی با چرخ پیمود، وی یك سال و هشت ماه در راه بود تا چرخش را به موزه ی هنرهای معاصر هدیه كند. در شهر شیروان استان خراسان شمالی بیست و چهارمین همایش پاكسازی طنین پاكبانان شیروان در مسیر میدان انقلاب تا میدان كوهنورد با مشاركت همیاران مردمی انجام شد.
در شهر مشهد استان خراسان رضوی روستای ابرده با همت انجمن همیاران محیط زیست و حیوانات و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشكده علوم پزشكی پاكسازی شد.
در شهر خوروبیابانك استان اصفهان پاكسازی طبیعت روستای آبگرم با همت انجمن مهربانان طبیعت بیابانك و همراهی اداره ی ورزش و جوانان شهرستان خوروبیابانك و پایگاه بسیج سمیه انجام شد.
در شهر یاسوج استان كهگیلویه و بویراحمد اعضای نهضت سبز زاگرس درادامه فعالیت های انسان دوستانه خود بین دانش آموزان كم بضاعت منطقه ی جلاله یكی از روستاهای محروم استان كهگیلویه و بویراحمد لوازم التحریر و پوشاك توزیع كردند.
 

1396/08/02
23:27:39
5.0 / 5
5951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل