گل پیچ GolPich

افزایش تعداد آب خوری ها در لندن برای كاهش استفاده از بطری های آب یكبار مصرف

افزایش تعداد آب خوری ها در لندن برای كاهش استفاده از بطری های آب یكبار مصرف گل پیچ: شهردار لندن از اجرای طرح گسترش دستگاه های آبسرد كن و آبخوری ها در سطح شهر اطلاع داد تا میزان تولید زباله های پلاستیكی كاهش پیدا كند.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، صادق خان شهردار لندن در نظر دارد برای كمك به كاهش استفاده از بطری های آب یكبار مصرف شبكه جدیدی از جایگاه ها و دستگاه های آب خوری را راه اندازی كند.

همچنین شهردار لندن به دنبال آن است تا مراكز اقتصادی این شهر شرایطی را برای عموم مردم فراهم سازند تا افراد بتوانند به آب آشامیدنی این ساختمان ها دسترسی داشته باشند؛ طرحی كه دو سال پیش در شهر بریستول اجرا شد.

هر دقیقه در سراسر جهان یك میلیون بطری پلاستیكی خریداری می گردد و انتظار می رود مصرف سالانه آن از نیم تریلیون بطری در سال ۲۰۲۱ فراتر رود. حجم زیادی از این بطری ها روانه سایت های دفن زباله یا اقیانوس ها می شوند. همینطور آمارها نشان داده است بیش از نیمی از بطری های پلاستیكی خریداری شده در سال ۲۰۱۶ برای بازیافت جمع آوری نشده اند.

به گزارش روزنامه گاردین، سخنگوی شهرداری لندن اظهار داشت: شهردار به دنبال آن است تا میزان استفاده از بطری های پلاستیكی یك بار مصرف در تمامی بخش های شهر را كم كند.
1396/09/14
12:48:21
5.0 / 5
4705
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل