گل پیچ GolPich

هنوز تصمیمی بر تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه اتخاذ نشده است

هنوز تصمیمی بر تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه اتخاذ نشده است گل پیچ: با عنایت به وضعیت كیفی هوا و اعلام سازمان هواشناسی در خصوص پایداری هوا احتمال تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه دور از ذهن نیست اما اخبار منتشرشده در این باره هنوز بدون منبع است و صحت ندارد.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، علیرغم انتشار گسترده خبری در خصوص اعلام رسمی تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه هنوز هیچ گونه تصمیمی در این زمینه گرفته نشده و حتی جلسه ای هم در این باره تشكیل نشده است.
فرآیند تصمیم گیری در این زمینه وابسته به اعلام شاخص كیفیت هوای تهران است كه اغلب دقایقی بعد از ساعت ۱۱ بامداد به دست آمده و اعلام می گردد در صورتی كه سازمان هواشناسی پایداری هوا را اعلام نموده باشد از سوی محیط زیست یا استانداری تهران و یا آموزش و پرورش درخواست تشكیل جلسه برای كمیته اضطرار آلودگی هوا مطرح می گردد.
نمایندگان چندین نهاد مرتبط باید در این جلسه حضور پیدا كنند و سپس در این كمیته برای تعطیلی و یا هر گونه اقدام دیگری تصمیم گیری خواهد شد.
آنگونه كه مسئولان محیط زیست استان تهران به خبرنگار مهر گفتند هنوز شاخص كیفیت هوای تهران هم اعلام نشده، محیط زیست درخواستی برای تشكیل كمیته اضطرار طرح نكرده و از جانب نهادهای مرتبط دیگر هم چنین درخواستی پیشنهاد نشده است.
با این حال با عنایت به وضعیت كیفی هوا و اعلامیه پیشین سازمان هواشناسی در خصوص پایداری هوا تا بامداد پنجشنبه احتمال تشكیل كمیته اضطرار و تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه به هیچ عنوان دور از ذهن نیست.
با این وجود تا این لحظه هیچ گونه تصمیمی در این زمینه گرفته نشده و كلیه اخبار انتشار یافته بدون منبع بوده و صحت ندارد و تنها بر مبنای گمانه زنی انتشاردهندگان آن رسانه ای شده است.

1396/09/28
15:35:58
5.0 / 5
5136
تگهای خبر: محیط زیست , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل