گل پیچ GolPich

واكنش فرمانده یگان حفاظت محیط زیست به شائبه های مطرح شده درباره كشف یوزپلنگ در پایتخت

واكنش فرمانده یگان حفاظت محیط زیست به شائبه های مطرح شده درباره كشف یوزپلنگ در پایتخت گل پیچ: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در واكنش به شایعات مطرح شده درباره كشف یوزپلنگ در تهران اظهار داشت: اگر می گویند كه این متهمان دوستداران محیط زیست بودند پس چرا این حیوان را بعد از معامله تحویل سازمان حفاظت محیط زیست ندادند و به خانه بردند؟نقی میرزاكریمی در گفت و گو با ایسنا درباره برخی شایعات مطرح شده درباره كشف یوزپلنگ ایرانی توضیح داد: از زمانی ورود یوزپلنگ به تهران، پرونده قضایی برای آن تشكیل شد و من مسئول پیگیری پرونده بودم.

وی ادامه داد: تا پیش از روز گذشته سه نفر در ارتباط با این پرونده با همكاری پلیس امنیت تهران دستگیر شده بودند و نفر چهارم هم تحت كنترل یگان حفاظت محیط زیست استان تهران و پلیس امنیت بود و حتی پلیس امنیت در خانه این متخلف حضور پیدا كرده بود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اضافه كرد: اگر این فرد دوستدار محیط زیست بود پس چرا یوز را پیش از این به سازمان حفاظت محیط زیست تحویل نداده بود؟ یوزپلنگ دقیقا در خانه این متخلف چه می كرده است؟ این سوالات مطرح است كه این فرد با چه مجوزی توانسته معامله خرید یوز را انجام دهد؟ حالا به هر دلیلی اگر معامله را انجام داده چرا یوز را بلافاصله به سازمان حفاظت محیط زیست تحویل نداده است؟

میرزاكریمی با تاكید بر اینكه این ابهامات درمورد پرونده «ایران» (ماده یوز كشف شده) وجود دارد، اظهار داشت: یكی از اعضای این باند قاچاقچی سابقه دار است و درحال حاضر تمامی این متخلفان به دادسرا تحویل داده شده اند.

وی در انتها تصریح كرد: كل مستندات این پرونده و اقرار متخلفان وجود دارد و به محض آنكه تحقیقات دستگاه قضایی تكمیل شود جزئیات پرونده منتشر می گردد.
1396/10/05
19:34:20
5.0 / 5
4722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل