گل پیچ GolPich

تداوم گرد و غبار در جنوب كشور تا ظهر امروز، بارش شدید در ۹ استان

تداوم گرد و غبار در جنوب كشور تا ظهر امروز، بارش شدید در ۹ استان گل پیچ: مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از نفوذ سامانه بارشی جدید طی امروز اطلاع داد و اظهار داشت: امروز بارش ها در كهگیلویه و بویراحمد، چهار محال و بختیاری، نیمه شرقی خوزستان، برخی نقاط لرستان، همدان، مركزی و ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز و تهران شدت بیشتری خواهد داشت.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: آخرین تصاویر دریافتی از ماهواره مبین نفوذ سامانه بارشی از روز گذشته به كشور است.

وی اضافه كرد: امروز با حركت این سامانه به سمت شرق بارش برف و باران، وزش باد و كاهش دما در بعضی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، جنوب و مركز كشور، دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و بعداز ظهر در بعضی مناطق شرق كشور پیش بینی می گردد كه در استان های جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود.

مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه فردا ( اول بهمن) از فعالیت این سامانه بارش به طور نسبی كم می شود، اظهار نمود: در این روز این سامانه در نیمه شرقی كشور فعال است و سبب بارش برف و باران و وزش باد در استان های یزد، كرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و گلستان می گردد.

تداوم گرد و غبار تا ظهر امروز

این كارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به خروج این سامانه در روز دوشنبه (۲ بهمن) از مرزهای شرقی كشور اظهار داشت: روز گذشته همراه با این سامانه بارشی پدیده گرد و خاك هم در مناطق جنوب غرب و غرب كشور به جهت افزایش وزش باد رخ داد. انتظار می رود تا ظهر امروز همچنان ماندگاری گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا در بخش های غربی و جنوب غربی كشور ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: امروز بخش های غربی و مركزی خلیج فارس و فردا (اول بهمن) بخش های مركزی و شرقی خلیج فارس به جهت وزش باد شدید مواج پیش بینی می گردد. این شرایط در روز دوشنبه در نیمه شرقی خلیج فارس ادامه خواهد داشت. افزون بر این ها امروز دریای خزر هم مواج خواهد بود.

بارش باران و برف در تهران

مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: تهران امروز (۳۰ دی ماه) ابری در بعضی ساعات بارش باران و برف، همراه با وزش باد، در اواخر وقت كاهش ابر و وزش باد شدید خواهد بود و بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز بین ۹ و ۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وظیفه در انتها با اشاره به وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: فردا (اول بهمن ماه) آسمان تهران صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۱۱ و ۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد و روز دوشنبه (۲ بهمن ماه) صاف تا قسمتی ابری با بیشینه و كمینه دمای ۱۳ و ۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1396/10/30
15:16:22
5.0 / 5
4858
تگهای خبر: باد , بارش , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل