گل پیچ GolPich
مدیركل محیط زیست استان تهران:

طرح زوج و فرد دوشنبه از درب منازل اجرا می گردد

طرح زوج و فرد دوشنبه از درب منازل اجرا می گردد گل پیچ: مدیركل محیط زیست استان تهران، اظهار داشت: روز دوشنبه به علت آلودگی هوا، مدارس ابتدایی تعطیل می باشد، فعالیت معادن شن و ماسه متوقف خواهد بود و طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می گردد.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، وقوع پدیده وارونگی دما در تهران و افزایش غلظت آلاینده ها ی هوا و پیش بینی شرایط پایداری جوی از جانب هواشناسی منجر گردید تا بامداد امروز ۱۵ بهمن ماه مبحث شرایط ویژه آلودگی هوا بعنوان یكی از دستور كارهای فوری كارگروه هفتگی كاهش آلودگی هوای تهران قرار گیرد.
مدیركل محیط زیست استان تهران در مورد مصوبات این جلسه كه به ریاست استاندار تهران در محل فرمانداری ری برگزار گردید اظهار داشت: بر مبنای تصمیم اعضای كارگروه كلیه مهدهای كودك، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان به جز شهرستانهای پردیس، فیروزكوه و دماوند برای فردا تعطیل خواهد بود.
كیومرث كلانتری اعلام نمود: اجرای طرح تردد زوج و فرد از درب منزل و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیك روزانه از جانب شهرداری تهران هم از دیگر مصوبات جلسه بود.
كلانتری اضافه كرد: ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت های آلاینده برای فردا هم به تصویب رسید.
دبیر كارگروه كارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا استان تهران با اشاره به اینكه این تصمیمات به منظور پیش بینی اقدامات لازم برای جلوگیری از افزایش احتمالی آلودگی هوا در ایام آینده اتخاذ شد، اظهار داشت: مقرر شد اورژانس تهران آمادگی كامل برای خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشد.
وی خاطرنشان كرد: تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی توسط پلیس راهور از دیگر موضوعات مورد تصویب در این جلسه بود.
كلانتری با بیان ممنوعیت ورود كامیون ها برای امشب، خاطرنشان كرد: تردد هرگونه وسائل نقلیه سنگین دود زا، فرسوده و فاقد معاینه فنی به شهر تهران تا اول اسفند ممنوع می باشد.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از شهروندان خواست تا از هرگونه تردد غیرضروری در شهر پرهیز كنند.

1396/11/15
15:05:21
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: آلودگی , تردد , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل