گل پیچ GolPich

ورود سامانه بارشی جدید به كشور

ورود سامانه بارشی جدید به كشور گل پیچ: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: از ظهر دوشنبه (۷ اسفندماه) سامانه بارشی جدیدی مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد كشور و سبب بارش باران و در بعضی نقاط رعد و برق، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف می گردد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اضافه كرد: سامانه بارشی فعال روی كشور امروز(۵ اسفند ماه) در نیمه غربی، مناطق مركزی و به تدریج از پس از ظهر در بخش هایی از شرق و شمال شرق سبب بارش باران در بعضی نقاط رعد و برق، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف می گردد. فعالیت این سامانه تا ظهر فردا (۶ اسفند ماه) به جز شمال غرب در سایر مناطق كشور ادامه می یابد و از پس از ظهر این روزبا عبور این سامانه از نیمه غربی كشور عمده فعالیت آن در نیمه شرقی، نواحی مركزی و جنوبی خواهد بود.

به گفته وی این سامانه روز دوشنبه (۷ اسفند ماه) در شرق، جنوب شرق و بخش هایی از شمال شرق فعالیت می كند و به تدریج از كشور خارج می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: در استان های ساحلی خزر و اردبیل از اواخر فردا و روز دوشنبه افزایش نسبی دما و مجددا در روز سه شنبه ( ۸ اسفند ماه) با شمالی شدن جریانات كاهش نسبی دما رخ خواهد داد. از پس از ظهر امروز و فردا وزش باد شدید در نیمه شرقی كشور پیش بینی می گردد كه در بعضی مناطق با خیزش گرد و خاك همراه است.

به گفته وظیفه طی امروز خلیج فارس و فردا خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش بینی می گردد.

وظیفه در انتها درباره وضعیت جوی تهران اظهار نمود: آسمان پایتخت فردا ابری همراه با مه صبحگاهی در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد و در پس از ظهر كاهش ابر و به تدریج افزایش باد با بیشینه و كمینه دمای ۱۲ و ۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. آسمان تهران دوشنبه (۷ اسفند ماه) كمی ابری گاهی همراه با وزش باد در پس از ظهر همراه با افزایش ابر خواهد بود و بیشترین و كمترین دمای این روز به ۱۴ و ۷ درجه سانتیگراد می رسد.
1396/12/05
19:51:34
5.0 / 5
5737
تگهای خبر: باد , بارش , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل