گل پیچ GolPich
در سومین كنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران عنوان شد؛

ریزجلبك ها راه حل رفع ابرچالش های زیست محیطی در كشور

ریزجلبك ها راه حل رفع ابرچالش های زیست محیطی در كشور گل پیچ: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینكه آینده بشری به سمت مسائلی چون كلان داده ها می رود، پرداختن به سامانه های زیستی را خوب و ضروری دانست و افزود: مشكلات امروزی چالش نبوده، بلكه ابرچالش هستند.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، برات قبادیان روز سه شنبه، 8 اسفندماه در سومین كنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران كه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، ضمن اعلام اینكه در حوزه سوخت های زیستی فعالیت دارد، از درگیر بودن 18 دستگاه با مشكل ترافیك در تهران اطلاع داد و اظهار داشت: مشكل ترافیك به سوخت و تولید آلودگی مربوط است؛ انواع و اقسام آلاینده ها از اگزوز ماشین ها بیرون می آید. اگر بتوان سوخت زیستی، سوخت پاك و سوخت آینده را مورد استفاده قرار داد، خیلی از مسائل زیست محیطی در شهرهای بزرگ همچون تهران برطرف می گردد.
وی در همین زمینه، پرداختن به مباحثی همچون ورود به انقلاب صنعتی چهارم و توسعه در هزاره سوم را مهم برشمرد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به مشكل كمبود آب و پذیرش بحث تغییرات اقلیمی و كمبود بارش ها بعنوان علت اصلی آن، كار در عرصه ریزجلبك ها را راه حل رفع بعضی از ابرچالش های مطرح شده در صحبت های خود و هم در ارتباط با مباحث این كنفرانس عنوان نمود.
قبادیان با اشاره به اینكه برگزاری این كنفرانس در نهایت باید به تولید ثروت بیانجامد، آغاز این فرآیند را روی كاغذ آمدن ایده ها دانست و اظهار داشت: زمانی كه فكر و اندیشه روی كاغذ بیاید و در آزمایشگاه به آزمایش گذاشته شود، به تدریج وارد جامعه و سپس بازار و صنعت می گردد.
وی در انتها ابرچالش دیگر را اشتغال دانش آموختگان و جوانان عنوان نمود و ضمن ابراز امیدواری برای منتج شدن نتایج عملی این كنفرانس به ایجاد شغل، اظهار نمود: هیچ موضوعی به گستردگی مباحث و موضوعات این كنفرانس (موضوع خلقت) نیست و بنگاه های اقتصادی به نتایج علمی و كاربردی آن نیازمند هستند.



1396/12/08
22:34:52
5.0 / 5
4650
تگهای خبر: باد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل