گل پیچ GolPich

هوای پایتخت پاك است، وزش باد شدید در تهران

هوای پایتخت پاك است، وزش باد شدید در تهران گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاك بودن هوای تهران از وزش باد شدید طی فردا (۲۳ فروردین) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۲۲ فروردین) است و در بیشتر ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (22 فروردین) وضعیت كیفی هوای مطلوب در بیشتر مناطق پایتخت برقرار است.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۲۳ فروردین) كمابیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: در این روز با افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر برای برخی ساعات بخصوص شبانگاه وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۱ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی و افزایش نسبی دما پیش بینی می گردد.

شهبازی با اشاره به اینكه انتظار می رود وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی فردا در شرایط سالم قرار داشته باشد، اظهار داشت: با برقراری شرایط جوی ناپایدار طی روز جمعه (۲۴ فروردین) در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

وی در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص ۴۸ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار نمود: این شاخص هم اكنون ۴۸ و همچنان در شرایط پاك است.
1397/01/22
15:03:04
5.0 / 5
5128
تگهای خبر: باد , كنترل , كیفیت هوا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل