گل پیچ GolPich
رئیس اداره محیط زیست اندیمشك:

پرونده ای در ارتباط با حیوان آزاری جاده سد دز تشكیل شد

پرونده ای در ارتباط با حیوان آزاری جاده سد دز تشكیل شد گل پیچ: اندیمشك - رئیس اداره محیط زیست اندیمشك با اشاره به تشكیل پرونده در ارتباط با حیوان آزاری مسیر سد دز اظهار داشت: یكی از وظایف ذاتی مجموعه محیط زیست اندیمشك حفاظت و حراست از جانداران است.سعید عیدی گماری در گفت وگو با خبرنگار مهر عنوان كرد: اداره محیط زیست اندیمشك یكی از وظایف ذاتی مجموعه را حراست، حفاظت از كلیه جانداران می داند و با افرادی كه به حقوق حیوانات احترام نگذارند برابر قانون برخورد می كند.
وی اضافه كرد: یك راكب موتورسیكلت در مسیر سد دز اندیمشك اقدام به بستن یك قلاده سگ كرده كه توسط شهروندان تصاویر به اداره محیط زیست عرضه و ادله لازم جمع آوری شد.
رئیس اداره محیط زیست اندیمشك، حیوان آزاری را یك گناه نابخشودنی و اقدامی خشونت آمیز خواند و اظهار نمود: برای رسیدگی به این اقدام خشونت آمیز پرونده ای برای حیوان آزار مسیر دسترسی به سد دز اندیمشك تشكیل و به مراجع قضایی برای رسیدگی تحویل داده شد.
عیدی گماری اظهار داشت: امیدوار هستیم با اقدامات فرهنگی كه با استفاده از رسانه ها و هم آموزش گروه های سنی در روزهای مختلف سال انجام می شود، دیگر شاهد صحنه های دلخراش حیوان آزاری نباشیم.

1397/02/02
15:13:57
5.0 / 5
5045
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل