گل پیچ GolPich

حل مشكلات زیست محیطی با ساخت تصفیه خانه

حل مشكلات زیست محیطی با ساخت تصفیه خانه گل پیچ: مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی گیلان اظهار داشت: وجود تصفیه خانه های فاضلاب در شهرك ها و نواحی صنعتی می تواند در بحث آب گردانی و استفاده دوباره از آب نقش مهم و حیاتی داشته باشد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، «احمد علی شهیدی» با اشاره به رشد روز افزون جمعیت و افزایش سطح تقاضا برای تأمین كالا اظهار داشت: توسعه فعالیت های صنعتی لازمه پاسخگویی رفع این نیازهاست.
شهیدی خاطرنشان كرد: در این میان همسو با رفع نیازهای جمعیتی و رشد و توسعه صنعتی، حفظ و صیانت از محیط زیست امری غیرقابل اجتناب است.
وی با اشاره به حساسیت های زیست محیطی استان گیلان بر ضرورت استقرار و تمركز واحدهای صنعتی جدیدالتأسیس در شهرك ها و نواحی صنعتی تاكید كرد و اظهار داشت: مدیریت یكپارچه، تقویت زیرساخت ها و مدیریت بهینه زیست محیطی بخصوص در اموری مانند تصفیه فاضلاب های صنعتی با اجتماع واحدهای صنعتی در شهرك ها به راحتی میسر است و با هزینه هایی كمتر و عملی تر می توانیم به اهداف توسعه صنعتی دست یابیم.
مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی گیلان، ساخت تصفیه خانه فاضلاب را از موارد مهم در شهرك ها و نواحی صنعتی كشور دانست و اظهار داشت: ساخت تصفیه خانه از مشكلات زیست محیطی جلوگیری می كند و آلودگی را می كاهد.
وی مسأله آب را در كشور بسیار جدی خواند و تصریح كرد: وجود تصفیه خانه های فاضلاب در شهرك ها و نواحی صنعتی می تواند در بحث آب گردانی و استفاده دوباره از آب نقش مهم و حیاتی داشته باشد.
رئیس هیئت مدیره شركت شهرك های صنعتی استان گیلان پراكندگی استقرار واحدهای صنعتی و عدم دسترسی راحت به صنایع مختلف در استان به دلیل مسافت زیاد شمالی - جنوبی استان و هم مشكلات تخصیص زمین به عرصه های صنعتی را یكی از مهم ترین محدودیت های صنعتی در گیلان برشمرد و اضافه كرد: با عنایت به آماده سازی زیرساخت ها در عرصه های صنعتیِ شهرك ها و نواحی صنعتی استان، سرمایه گذاری و آغاز فعالیت های صنعتی در این عرصه ها مواهب بسیاری در زمینه های مدیریتی، زیستی و اقتصادی دربر دارد.
وی برون سپاری بهره برداری و نگهداری از زیرساخت ها به بخش خصوصی و ایفای نقش نظارتی از جانب بخش دولتی و مدیریت صحیح هزینه كردها را از دیگر مزایای استقرار صنعت در شهرك های صنعتی عنوان نمود.
مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی گیلان، خاطرنشان كرد: بهره مندی از زیرساخت های صنعتی و مدیریت بهینه زیست محیطی مزیت استقرار صنعت در شهرك های صنعتی است.


1397/02/04
16:11:48
5.0 / 5
4733
تگهای خبر: آب , زیست محیطی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل