گل پیچ GolPich

بارش باران در هشت استان، خیزش گرد و خاك در زابل

بارش باران در هشت استان، خیزش گرد و خاك در زابل گل پیچ: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: بارش امروز (۱۳ اردیبهشت ماه) در بعضی نقاط آذربایجان شرقی و غربی زنجان، كردستان، همدان، مركزی، غرب اصفهان و شمال كرمان پیش بینی می گردد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اضافه كرد: سامانه بارشی كه از روز گذشته (۱۲ اردیبهشت ماه) وارد كشور شده، امروز( ۱۳ اردیبهشت ماه) در بعضی نقاط شمال غرب، غرب، جنوب غرب، مركز، بخش هایی از جنوب، جنوب شرق، شرق و دامنه های شمالی و جنوبی البرز مركزی، سبب رگبار و باران، رعد و برق وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد بارش تگرگ می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه این سامانه فردا (۱۴ اردیبهشت ماه) در بعضی نقاط شمال غرب، غرب، مركز، دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، بخش هایی از جنوب شرق و شرق فعال است، اظهار داشت: شدت بارش در این روز در بعضی نقاط استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، شمال كردستان، همدان و مركزی است.

وی اضافه كرد: روز شنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) بارش در بعضی نقاط شمال غرب، غرب، مركز دامنه های شمالی و جنوبی البرز مركزی و به صورت رگبار پراكنده در بعضی نقاط استان های یزد، كرمان و شمال فارس رخ می دهد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار داشت: بارش در روز شنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان پیش بینی می گردد. در دو روز آینده در نواحی شرقی كشور بویژه منطقه زابل وزش باد شدید و خیزش گرد و خاك قابل پیش بینی است. نواحی مركزی و شرقی خلیج فارس هم در سه روز آینده مواج خواهد بود.

وظیفه در انتها درباره وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۱۴ اردیبهشت ماه) نیمه ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر گاهی وزش باد شدید و در بعضی ساعات بارش پراكنده پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای این روز به ۲۴ درجه و ۱۴ درجه سانتی گراد می رسد. آسمان پایتخت شنبه ( ۱۵ اردیبهشت ماه) نیمه ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابرگاهی وزش باد شدید و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق قابل پیش بینی است. بیشترین دمای این روز ۲۵ درجه سانتیگراد و كمترین آن ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1397/02/13
19:54:11
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: باد , بارش , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل