گل پیچ GolPich

تداوم بارش در سه روز آینده، احتمال ریزش تگرگ در تهران

تداوم بارش در سه روز آینده، احتمال ریزش تگرگ در تهران گل پیچ: مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه بارشی طی سه روز آینده اطلاع داد و اظهار داشت: شدت بارش در روز پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت) در شرق لرستان، اصفهان، نیمه غربی یزد و ارتفاعات كرمان خواهد بود.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار كرد: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، سامانه بارشی طی سه روز آینده همچنان فعال خواهد بود. امروز (۲۵ اردیبهشت) تمركز و عمده فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی و بخش هایی از مركز و شرق كشور خواهد بود و در این مناطق رگبار باران، گاهش رعد و برق، و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

استان های پربارش امروز

وی ادامه داد: شدت بارش امروز در خراسان رضوی، خراسان شمالی، برخی مناطق سمنان، شمال اصفهان، جنوب آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، كردستان، زنجان، ارتفاعات البرز در استان های گلستان، سمنان، شرق تهران و مازندران خواهد بود.

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: فردا (۲۶ اردیبهشت) سامانه بارشی در بخش هایی از غرب، مركز، دامنه های البرز مركزی و شرقی، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و به صورت ضعیف تر در شمال غرب و جنوب شرق فعالیت می كند و در این مناطق رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

استان های پربارش پنجشنبه

وظیفه با اشاره به اینكه روز پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت) گستره بارش محدود به بخش هایی از غرب، مركز، دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، ارتفاعات البرز مركزی و شرقی، بخش هایی از شرق و جنوب شرق كشور می شود، اظهار نمود: شدت بارش در این روز در شرق لرستان، اصفهان، نیمه غربی یزد و ارتفاعات كرمان خواهد بود.

گرد و خاك در جنوب شرق و شرق كشور

وی تصریح كرد: در سه روز آینده در شرق، شمال شرق و جنوب شرق كشور وزش باد دشدید پیش بینی می گردد كه در بعضی مناطق جنوب شرق و شرق همراه با خیزش گرد و خاك خواهد بود. همینطور از اواخر وقت امروز(۲۵ اردیبهشت) مناطق مركزی و شرقی خلیج فارس و در ایام چهارشنبه و پنجشنبه علاوه بر مناطق مذكور تنگه هرمز و غرب دریای عمان هم به جهت وزش باد شدید مواج پیش بینی می گردد.

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت جوی تهران اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۲۶ اردیبهشت) ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال تگرگ با بیشترین و كمترین دمای ۲۲ و ۱۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد همینطور آسمان پایتخت در روز پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت) صاف در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۲۳ و ۱۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1397/02/25
15:05:21
5.0 / 5
4641
تگهای خبر: باد , بارش , خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل