گل پیچ GolPich

سامانه بارشی جدید فردا وارد كشور می گردد

سامانه بارشی جدید فردا وارد كشور می گردد گل پیچ: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز (۳۰ اردیبهشت) در نوار شرقی كشور وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه در بعضی موارد با خیزش گرد و خاك همراه خواهد شد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، پس از ظهر امروز(۳۰ اردیبهشت) در شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مركزی و جنوبی، ارتفاعات البرز، برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات كرمان افزایش ابر، بارش پراكنده، گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: فردا (۳۱ اردیبهشت) با نفوذ سامانه بارشی جدید به كشور به تدریج در شمال غرب، دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، ارتفاعات البرز غربی و مركزی، بخش هایی از غرب و مركز و ارتفاعات كرمان رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

به گفته وظیفه روز سه شنبه (اول خرداد) ضمن تقویت سامانه بارشی گستره بارش علاوه بر این مناطق بخش هایی از مركز و دامنه های البرز مركزی و غربی را در بر می گیرد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در انتها اظهار نمود: فردا (۳۱ اردیبهشت) آسمان تهران كمی ابری در پس از ظهر همراه با افزایش ابر، گاهی وزش باد با احتمال بارش پراكنده پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۳۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان پایتخت در روز سه شنبه (اول خرداد) نیمه ابری در پس از ظهرابری در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید با بیشترین و كمترین دمای ۳۰ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/02/30
15:18:47
5.0 / 5
4738
تگهای خبر: باد , بارش , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل