گل پیچ GolPich

افزایش آلاینده ازن هوای پایتخت را نامطلوب برای گروه های حساس می كند

افزایش آلاینده ازن هوای پایتخت را نامطلوب برای گروه های حساس می كند گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (۲ تیرماه) وضعیت كیفی هوای برخی مناطق پایتخت از لحاظ آلاینده ازن در شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار خواهد داشت.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز (۲ تیرماه) است و در بعضی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متربرثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود.

وی در ادامه اظهار داشت: وزش باد در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت. با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۳ تیرماه) برای برخی ساعات وزش باد از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی پیش بینی می گردد. بر این اساس انتظار می رود تا فردا بر غلظت آلاینده ها به صورت نسبی افزوده شود. همینطور دما طی دو روز آینده روند افزایشی دارد.

شهبازی در انتها اظهاركرد: میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۲ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اكنون ۹۵ و هوا در شرایط سالم می باشد.
1397/04/02
22:20:30
5.0 / 5
4827
تگهای خبر: باد , كیفیت , كیفیت هوا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل