گل پیچ GolPich

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در پایتخت

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در پایتخت گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: وزش باد در پایتخت طی امروز و فردا (5 و 6 تیرماه) سبب افزایش موقتی غلظت ذرات معلق می گردد.



حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاكی از افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۵ تیر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود.

به گفته وی بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات طی امروز (۵تیر) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این وضعیت جوی طی فردا (۶ تیر) كمابیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برای برخی ساعات بخصوص بعد ازظهر وزش باد از سمت نواحی جنوب شرقی پیش بینی می گردد.

شهبازی با اشاره به اینكه انتظار می رود وزش باد طی برخی ساعات فردا (۶ تیر) بر غلظت ذرات معلق به صورت موقت بیفزاید، اظهار داشت: دمای هوای تهران تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۹۶ در شرایط سالم قرار داشت، خاطرنشان كرد: كیفیت هوای هم اكنون هم با شاخص میانگین ۷۹ همچنان در شرایط سالم می باشد.







1397/04/05
13:37:41
5.0 / 5
4613
تگهای خبر: باد , كیفیت , كیفیت هوا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل