گل پیچ GolPich
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت:

پاكسازی روخانه های زرجوب و گوهر رود وظیفه شهرداری نیست

پاكسازی روخانه های زرجوب و گوهر رود وظیفه شهرداری نیست گل پیچ: رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت با اشاره به اینكه لایروبی رودخانه های سطح شهر جزء وظایف شهرداری نیست، اظهار داشت: ورود و همكاری دیگر سازمانها و ادارات استان در لایروبی رودخانه های زرجوب و گوهر رود ضروری می باشد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، هومن روایی با اشاره به لایروبی رودخانه های زرجوب و گوهر رود، فصل تابستان را بهترین زمان لایروبی رودخانه های شهر عنوان و اظهار نمود: هر ساله فصل تابستان همزمان با پایین آمدن عمق آب رودخانه ها بهترین زمان لایروبی رودخانه هاست.
وی با تاكید بر اینكه لایروبی رودخانه های سطح شهر جزء وظایف شهرداری نیست، اظهار داشت: با عنایت به اهمیت سلامت و تولید رفاه شهروندی لزوم دارد تا سازمانها و ادارات دیگر هم در این زمینه پای كار آمده در ساماندهی و پاكسازی رودخانه ها كمك رسان شهرداری باشند.
روایی با تاكید بر اینكه هم اكنون سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت به تنهایی در حال پاكسازی روخانه های زرجوب و گوهر رود است، بیان كرد: سال قبل هم عملیات پاكسازی رودخانه های زرجوب و گوهررود توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت انجام شد و امسال هم به تنهایی با امكانات و ماشین آلات این اداره همچون بیل زنجیری در حال پاكسازی این رودخانه هاست.
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت مدت زمان لایروبی رودخانه های زرجوب و گوهر رود را ۷۰ روز اعلام و افزود: عملیات پاكسازی رودخانه های زرجوب و گوهر رود از كوچه پتكی در خیابان ضیابری آغاز و به مسیر سه راه لامپ سازی رسیده كه در صورت شرایط مساعد هوایی و عدم بارندگی و بالا آمدن سطح آب تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید.
وی ضمن ابراز امیدواری به سالم سازی و پاكسازی كامل رودخانه ها از هر گونه آلودگی خاطرنشان كرد: از شهروندان شهر رشت تقاضا می گردد كه بعد از پاكسازی دو رودخانه زرجوب و گوهر رود از ریختن زباله های خود در حرائم رودخانه ها اجتناب كنند تا به امید روزی كه دوباره در این دو رودخانه شاهد تفریحات سالم و پاك باشیم.1397/05/06
14:42:14
5.0 / 5
5186
تگهای خبر: آب , پاكسازی , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل