گل پیچ GolPich

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق طی امروز

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق طی امروز گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش دمای هوا در تهران از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق طی امروز (۲۱ مرداد) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد به تدریج طی امروز (۲۱ مرداد) بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی -جنوب شرقی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات امروز (۲۱ مرداد) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۲۲ مرداد) برای برخی ساعات بخصوص در بعد ازظهر وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می شود، خاطرنشان كرد: بر این اساس احتمال دارد تا فردا بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق به صورت موقت افزوده شود.

به گفته شهبازی دما در تهران تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۷۴ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۸۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/05/21
14:24:17
5.0 / 5
4693
تگهای خبر: باد , دما , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل