گل پیچ GolPich

هوای بیشتر مناطق تهران سالم می باشد

هوای بیشتر مناطق تهران سالم می باشد گل پیچ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: امروز (۲۱ مهرماه) كیفیت هوای تهران در بیشتر مناطق سالم خواهد بود.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران هم اكنون با میانگین ۶۲ در شرایط سالم قرار دارد، اظهار نمود: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (21 مهرماه) در شرایط سالم می باشد اما وزش باد در بعضی ساعات، افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به شرایط جوی تهران اظهار داشت: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۲۱ مهرماه) برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه با جهات متغیر (متغیر بین جنوب غربی تا جنوب شرقی) و بارش پراكنده باران انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران تصریح كرد: با تداوم این شرایط جوی درفردا (22 مهرماه) برای برخی ساعات آغازین روز بارش باران و وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه پیش بینی می گردد. بر این اساس احتمال می رود در بعضی ساعات، طی روز یكشنبه بر غلظت ذرات معلق به صورت موقت افزوده شود.

به گفته شهبازی، تا روز آینده دمای تهران روند كاهشی خواهد داشت.
1397/07/21
15:24:54
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: آب , باد , بارش , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل