گل پیچ GolPich

افشانی: تهران طرح جامع پسماند ندارد

افشانی: تهران طرح جامع پسماند ندارد گل پیچ: شهردار تهران عنوان نمود كه در هفته آینده پاكت های مناقصه طرح جامع پسماند تهران بازگشایی میگردد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، محمدعلی افشانی پگاه امروز در مراسم افتتاح آغازین مركز بازیافت و پردازش نخاله های ساختمانی و عمرانی كه در محدوده آبعلی افتتاح شد، با اشاره به اینكه ما قدر نعمت ها و داشته هایمان را نمی دانیم، اظهار داشت: یكی از نعمت ها پساب بود كه در این چند سال به آن بی توجهی كردیم و حالا با وجود خشكسالی به نعمت آن پی برده ایم.

وی با اشاره به اینكه یكی دیگر از نعمت هایی كه آنرا معضل می دانیم، زباله است افزود: زباله اگر درست استفاده شود، به جای تخریب منابع طبیعی می تواند درآمدزا باشد.

شهردار تهران با اشاره به نقش شهرداری تهران در احداث این مركز اظهار داشت: اگر شهرداری نبود، نمی توانستند از شرایط خاص راه اندازی این كارخانه استفاده كنند چونكه تا شعاع ۱۲۰ كیلومتری تهران اجازه راه اندازی كارخانه داده نمی شد.

وی با اشاره به اینكه شعار من تهران، شهر ریسك پذیر و شهروند مشاركت پذیر بود، اظهار داشت: شعار خوبی بود. بااینكه دوره كوتاهی بود اما معتقدم كه با جلب مشاركت شهروندان بتوان تهران را به شهر بهتری تبدیل كرد.

افشانی با اشاره به اینكه تهران هنوز طرح جامع پسماند ندارد و مقرر است این هفته پاكت های مناقصه باز شود، اظهار داشت: تا وقتی طرح جامعی وجود نداشته باشد، اقدامات انجام شده نمی تواند دقیق و درست باشد.

وی با اشاره به اینكه در چند ماه گذشته اقدامات خوبی را انجام دادیم، اظهار داشت: یكی از اقدامات خوب كنترل خودروهای حمل زباله است. به گونه ای كه توانستیم با نصب GPS ماشین های زباله و تناژ آنرا كنترل نماییم.

شهردار تهران با اشاره به اینكه پیش از تحریم ها وقت زیادی گذاشتم تا ارز دولتی برای خرید ماشین های آتش نشانی دریافت نماییم، اظهار داشت: توانستیم خودروهای آتش نشانی كه در روز آتش نشان تحویل داده شد را با ارز ۴۲۰۰ تومان خریداری نماییم.

وی با اشاره به اینكه شنبه گذشته چهار پروژه عمرانی افتتاح شد، اظهار داشت: من مدیری نیستم كه پروژه هایی را نیمه كاره افتتاح كنم و حتی اگر یك درصد پروژه باز باقی مانده باشد، آنرا افتتاح نمی كنم اما دیدم كه پروژه ها آماده بود و آنرا به سرعت افتتاح كردم هر چند كه می توانستیم آنرا برای شهردار بعدی بگذاریم تا آنرا افتتاح كند اما برای رفاه حال مردم هر چه سریع تر پروژه را افتتاح كردیم.
1397/08/21
19:00:47
5.0 / 5
5151
تگهای خبر: آب , رفاه , شهرداری , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل