گل پیچ GolPich

سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد به گزارش گل پیچ مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا اطلاع داد و اظهار داشت: متاسفانه هنوز راهداری از كل ظرفیت سامانه استفاده نمی كند و بخشی از معاینه های فنی خارج از این سامانه صادر می گردد.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، مرضیه حصاری در سی و دومین جلسه كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا كه در سازمان محیط زیست برگزار گردید در مورد اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سامانه یكپارچه معاینه فنی(سیمفا)، اظهار نمود: طی یك ماه گذشته بحث اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا با جدیت پیگیری و در این باره همكاری خوبی بین سازمان شهرداری ها و سازمان راهداری برقرار و در نهایت هفته گذشته اتصال این دو سامانه انجام شد.

وی با اشاره به اینكه امكان دستكاری اطلاعات رد و بدل شده بین راهداری و سیمفا وجود دارد، اظهار داشت: سیمفا برای خودروهای سبك با روش های مختلف دخالت انسانی را به حداقل رسانده است و در خودروهای سنگین هم می توان همین كار را اجرا كرد.

مدیركل دفتر حمل و نقل عمومی سازمان شهرداری ها اضافه كرد: به علت اجرای فاز دوم طرح كاهش و پیشگیری از جریمه اشتباه، اتصال سامانه راهداری به سیمفا صورت گرفت.

حصاری اظهار داشت: متاسفانه هم اكنون سازمان راهداری از همه ظرفیت های موجود استفاده نمی نماید. استعلام از پلیس یعنی معاینه فنی كه صادر می گردد روی سامانه قرار نمی گیرد و بخشی از معاینه فنی خارج از سامانه صادر می گردد.
1397/09/08
17:16:01
5.0 / 5
4492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل