گل پیچ GolPich

رویای متجاوزان به اراضی ملی گیلان كابوس شد

رویای متجاوزان به اراضی ملی گیلان كابوس شد گل پیچ: رئیس اداره حقوقی اداره كل راه و شهرسازی استان گیلان اظهار داشت: بیشتر از 123هزار متر مربع از اراضی ملی در گیلان رفع تصرف شد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، «حسین یوسف زاده» با بیان این كه از ابتدای سال تابحال 123هزار متر مربع از اراضی ملی در سطح استان رفع تصرف شد، اظهار داشت: با عنایت به ضرورت حفظ و حراست از اراضی سازمان ملی زمین و مسكن بعنوان اراضی دولتی و صیانت از بیت المال در سنوات اخیر از بخش قابل توجهی از اراضی ملكی دولت در استان رفع تصرف بعمل آمده است.
وی ادامه داد: 36 مورد از اراضی دولتی به ارزش حدود 421 میلیارد ریال در قالب رفع تصرف از اراضی و اجرای احكام قضایی به دولت بازگردانده شد.
یوسف زاده اشاره كرد: در امتداد صیانت و حفاظت از اراضی ملی و حفظ حقوق بیت المال، یگان حفاظت اداره كل راه و شهرسازی استان با همكاری كارشناسان حقوقی و با حكم مقام قضایی و با استفاده از كاركنان مجرب، برنامه ریزی دقیق و منظم و حضور میدانی، گشت زنی هدفمند نسبت به رفع تصرف و قلع و قمع این مقدار از اراضی ملی متعلق به دولت اقدام نمود.
وی اشاره كرد: پیگیری پرونده ها تا حصول نتیجه و كوتاه كردن دست متجاوزان به اموال عمومی و اراضی ملی بدون هیچ گونه ملاحظه و با اقتدار در دستور كار قرار دارد.1397/09/17
20:19:18
5.0 / 5
5033
تگهای خبر: راه و شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل