گل پیچ GolPich

بارش باران و برف در جنوب و جنوب غرب كشور

بارش باران و برف در جنوب و جنوب غرب كشور گل پیچ: مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی روند فعالیت سامانه بارشی را طی امروز و فردا (۹ و ۱۰ دی) تشریح نمود و از ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه (۱۲ دی ماه) آگاهی داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: برمبنای نقشه های پیش بینی هواشناسی امروز (۹ دی) با ورود سامانه بارشی از جنوب و جنوب غرب به كشور، ابرناكی و بارش در جنوب خوزستان و استان های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، كهگیلویه و بویر احمد و جنوب لرستان شروع میگردد. بارش برف باز در مناطق مرتفع و سردسیر پیش بینی میگردد.

وی افزود: فردا (۱۰ دی ماه) با تقویت سامانه بارشی در جنوب كشور، دامنه فعالیت آن به شرق، جنوب شرق و برخی مناطق مركزی كشور باز توسعه می یابد و سبب بارش باران و برف در این منطقه میگردد.

به گفته مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، فردا (۱۰ دی ماه) در استان های فارس، بوشهر و كرمان بارش از شدت بیشتری برخوردار می باشد همین طور در این روز در بعضی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل بارش باران و برف پیش بینی میگردد.

وظیفه همین طور اظهار داشت: پس فردا (۱۱ دی ماه) بارش به صورت موقت در كشور خاتمه می یابد و روز چهارشنبه (۱۲ دی ماه) با ورود سامانه بارشی جدید بارش در جنوب غرب و غرب شروع میگردد.

وی درانتها در مورد شرایط جوی تهران اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۱۰ دی ماه) صاف تا قسمتی ابری، همراه با غبار محلی در بعدازظهر نیمه ابری با حداقل دمای ۲ و حداكثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد خواهد بود، همین طور در روز سه شنبه (۱۱ دی ماه) آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۲ حداكثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش بینی میگردد.
1397/10/09
14:31:34
5.0 / 5
4906
تگهای خبر: بارش , دما , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل