گل پیچ GolPich

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران به گزارش گل پیچ مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی امروز (۱ اسفند) در شرایط سالم می باشد، اظهار داشت: در طول امروز به تدریج بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱ اسفند) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات امروز از سرعت باد نسبت به روز گذشته كم می شود به گونه ای كه برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این شرایط جوی تا صبحگاه فردا (۲ اسفند) كم و بیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برخی ساعات فردا همراه با وزش باد موثر خواهد بود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه به تدریج از بعد ازظهر فردا (۲ اسفند) همراه با تغییر شرایط جوی، بر میزان ابرناكی افزوده می شود، اظهار داشت: همینطور تا روز آینده دما هوا در پایتخت افزایش نسبی می یابد.

شهبازی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی صبحگاه امروز (۱ اسفند) در شرایط سالم می باشد و همراه با كاهش میزان ناپایداری جوی در طول روز، به تدریج بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده می شود، هرچند وزش باد در بعضی ساعات در پراكندگی موقتی آلاینده ها موثر است.

به گفته شهبازی با تداوم این وضعیت جوی تا فردا (۲ اسفند) انتظار می رود شرایط كیفیت هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرارگیرد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان هم با میانگین ۶۱ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/12/01
14:47:04
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: باد , دما , كنترل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل