گل پیچ GolPich

هوای تهران، ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران، ناسالم برای گروه های حساس به گزارش گل پیچ مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران هم اكنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، اظهار نمود: به تدریج در طول روز بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در صبحگاه امروز (۲۰ اسفند) است، اظهار نمود: به تدریج در طول روز بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود كه افزایش میزان ابرناكی و سرعت وزش باد را در بعضی ساعات به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی كم و بیش تا فردا (۲۱ اسفند) ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برخی ساعات فردا همراه با وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربر ثانیه است.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران دمای هوا در تهران تا روز آینده روند افزایشی دارد.

شهبازی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات امروز (۲۰ اسفند) همزمان با تغییر شرایط جوی بخصوص از بعد ازظهر انتظار می رود از غلظت آلاینده ها كاسته شود و وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران بهبود پیدا كند.

وی در ادامه اظهار داشت: با تداوم این وضعیت جوی تا فردا (۲۱ اسفند) شرایط كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت برقرار خواهد بود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۹۱ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۱۰۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1397/12/20
14:59:52
5.0 / 5
4552
تگهای خبر: باد , دما , كنترل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل