گل پیچ GolPich

افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران

افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران به گزارش گل پیچ مدیر واحد مدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها اطلاع داد و اظهار داشت: فردا (اول تیر) كیفیت هوای تهران در بعضی ساعات در آستانه شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا با اشاره به افزایش دمای جزئی شهر تهران در روز آتی اظهار داشت: پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان داده است كاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه امروز (۳۱ خرداد) سبب فراهم شدن شرایط برای افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات می شود.

وی با اشاره به اینكه در طول روز بین ساعات ۱۳ تا ۱۸ بعد ازظهر افزایش نسبی در غلظت آلاینده ازن مشاهده می شود، اظهاركرد: به تدریج در شبانگاه از میزان ناپایداری جوی كاسته خواهد شد و با تداوم این شرایط تا صبحگاه شنبه (اول تیرماه) و همراه با ازدیاد تردد خودرو ها در نخستین روز كاری هفته، انتظار می رود طی برخی ساعات افزایش موقتی در غلظت آلاینده ها مشاهده شود.

شهبازی با اشاره به اینكه در نخستین روز تابستان افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده می شود، اظهار داشت: وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در بعضی ساعات در آستانه شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد.

وی اضافه كرد: به تدریج با تغییر شرایط جوی در طول روز، بر سرعت وزش باد افزوده می شود بگونه ای كه برخی ساعات بعدازظهر همراه با وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متربرثانیه، احتمال خیزش گرد و خاك محلی و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق وجود دارد.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۴ و هوا در شرایط سالم بود، اظهار داشت: این شاخص الان ۹۶ و هوا در شرایط سالم می باشد.
1398/03/31
21:20:47
5.0 / 5
4505
تگهای خبر: باد , تردد , خاك , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل