گل پیچ GolPich

كاهش ۵۲ درصدی ترافیك پایتخت در محدوده طرح ترافیك و كنترل آلودگی هوا

كاهش ۵۲ درصدی ترافیك پایتخت در محدوده طرح ترافیك و كنترل آلودگی هوا گل پیچ: بر طبق آمارهای دریافتی از شركت كنترل ترافیك تهران، مجموع طول ترافیك معابر در محدوده طرح ترافیك و كنترل آلودگی هوا از 26.2 كیلومتر به 12.5 كیلومتر (حدود 52 درصد) كاهش پیدا كرده است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا آمارهای ثبت شده در شركت كنترل ترافیك نشان از كاهش ۱۴ تا ۳۵ درصدی ترافیك در محدوده طرح ترافیك و رینگ بیرونی آن داشته است.

محسن پورسیدآقایی - معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران - اظهار داشته بود: افراد بر طبق حس شخصی خود افزایش و كاهش ترافیك را قضاوت می كنند. این حس دقیق نیست چونكه باید بر طبق قرارگیری در نقاط مختلف شهر و ساعت های متفاوت باشد. مهم این است كه بر طبق آمارها و دوربین ها، طول ترافیك را اندازه گیری و تحلیل كرد.

وضعیت ترافیكی در مردادماه ۱۳۹۸

با اختتام مردادماه و آنالیز داده ها از طرف شركت كنترل ترافیك تهران، آمارها نشان داده است در مجموع ترافیك تهران نسبت به مردادماه سال قبل روند نزولی داشته است. جدول ذیل نشان داده است كه مجموع طول ترافیك معابر با سطح بالای ۳۰ درصد ترافیك سنگین در بازه ی زمانی ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه برای روزهای كاری از ۶.۱ كیلومتر به ۵.۳ كیلومتر (حدود ۴۲ درصد) كاهش پیدا كرده است.جدول (۲) نشان داده است مجموع طول معابر در محدوده ی كنترل آلودگی هوا از ۲۰ كیلومتر به ۹ كیلومتر (حدود ۵۵ درصد) كاهش پیدا كرده است.جدول (۳) نشان دهنده كاهش ۵۲ درصدی مجموع طول ترافیك معابر در طرح ترافیك و محدوده ی كنترل آلودگی هوا است.همچنین جدول (۴) نشان دهنده كاهش ۴۰ درصدی مجموع طول در ناحیه خارج از طرح ترافیك و محدوده ی كنترل آلودگی هوا است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت معابر از روان ترین (A) تا پرترافیك ترین (F) تقسیم بندی می شوند. سطح های E و F معابری با سطح بالای ۳۰ درصد ترافیك سنگین هستند كه جزو پر ترافیك ترین معابر شناخته می شوند.
منبع:

1398/06/25
20:03:59
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: آلودگی , دما , شهرداری , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل