گل پیچ GolPich
معاون حجتی:

تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد

تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد به گزارش گل پیچ رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اظهار داشت: تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد و این یك اصل غیرقابل تغییر برای سازمان است.به گزارش گل پیچ به نقل از وزارت جهاد كشاورزی، خلیل آقایی در چهاردهمین جلسه ستاد ملی مدیریت پایدار منطقه هیركانی، بعد از استماع گزارش طرح مطالعات مدیریت منابع طبیعی حوضه های جنگلی شمال كشور تاكید كرد: تغییر كاربری و واگذاری جنگل ممنوع می باشد، صنعت باید در جایی استقرار یابد كه جنگل ها را تحت تأثیر قرار ندهد و این یك اصل لایتغیر برای سازمان است.
وی اضافه كرد: واقعیت این است كه در یك اكوسیستم هم عرصه های منابع طبیعی و هم مردم در كنار هم حیاتشان را ادامه می دهند، اما نمی توانیم منافع نسل های امروز و آینده را نادیده بگیریم و شاهد تخریب جنگل ها و مراتع باشیم.
رئیس سازمان جنگل ها در بخش دیگری از سخنان خود درباره نجات شمشاد هیركانی اظهار داشت: فضای مناسبی برای نجات شمشاد هیركانی بوجود آمده است، اما هنوز اول كار هستیم و همچنان باید با حساسیت و جدیت اقدامات را پیش ببریم.
وی با تاكید بر این كه باید از همه ظرفیت ها و توان فنی و علمی برای زنده مانی شمشاد استفاده نمائیم، اضافه كرد: با عنایت به اهمیت مدیریت زمان برای كار در طبیعت، باید كلیه اقدامات با حداكثر سرعت و دقت پیگیری و اجرایی شود.


منبع:

1398/07/19
23:12:35
5.0 / 5
5043
تگهای خبر: آب , جنگل , جهاد كشاورزی , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل