گل پیچ GolPich
از فردا

آغاز بارندگی در شهرهای مختلف ایران

آغاز بارندگی در شهرهای مختلف ایران گل پیچ: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، وضعیت آب وهوای كشور طی چهار روز آینده را تشریح نمود.صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت آب و هوایی كشور طی سه روز آینده، اظهار داشت: امروز پنج شنبه ۱۶ آبان ماه در اغلب مناطق كشور جوی آرام حاكم است و در ساعات پس از ظهر در استان های خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد و شمال بوشهر ابرناكی و بارش های پراكنده پیشبینی می شود.

مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی افزود: طی روزهای جمعه، شنبه و یكشنبه به همراه گذر موج تراز میانی جو از نوار جنوبی كشور، شاهد بارش های پراكنده در بعضی مناطق كشور خواهیم بود؛ به صورتی كه روز جمعه ۱۷ آبان ماه، در استان های كهكیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، فارس، برخی نقاط اصفهان، یزد، جنوب خوزستان و بوشهر، غرب كرمان و هرمزگان، روز شنبه ۱۸ آبان ماه در جنوب فارس، بوشهر، استان هرمزگان، كرمان و جزایر مركزی و شرقی خلیج فارس و روز یكشنبه ۱۹ آبان ماه، در جزایر مركزی و شرقی خلیج فارس، جنوب كرمان، فارس، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان شاهد رشد ابر و رگبار پراكنده، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود.

ضیاییان اضافه كرد: دوشنبه هم در اغلب مناطق كشور آسمان صاف و در سیستان و بلوچستان و كرمان وزش باد شدید پیشبینی می شود. همینطور در اوایل هفته آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت واقع در نیمه شمالی كشور با افزایش غلظت آلاینده ها و غبار محلی مواجه خواهیم بود.

مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت آب و هوایی تهران در چهار روز آینده، اظهار نمود: امروز ۱۶ آبان ماه آسمان تهران صاف تا كمی ابری و همراه با غبار محلی پیشبینی شده و بیشینه و كمینه دمای هوا ۱۷ و ۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. برای روز جمعه هم وضعیت مشابهی را در آسمان پایتخت خواهیم داشت، اما در روز شنبه ۱۸ آبان ماه آسمان پایتخت صاف تا كمی ابری و غبارآلود بوده و بیشینه و كمینه دمای هوا ۱۸ و ۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. در روز یكشنبه ۱۹ آبان ماه و دوشنبه ۲۰ آبان ماه هم آسمان تهران صاف تا كمی ابری و غبارآلود بوده و بیشینه و كمینه دمای تهران ۱۹ تا ۸ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. 


منبع:

1398/08/16
21:27:36
5.0 / 5
4333
تگهای خبر: آب , باد , بارش , بارندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل