گل پیچ GolPich

هوای تهران در شرایط ناسالم برای همه افراد

هوای تهران در شرایط ناسالم برای همه افراد گل پیچ: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (7 آذرماه) با شرایط جوی پایدار و انباشت آلاینده ها، كیفیت هوای پایتخت ناسالم پیش بینی می شود.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه برقراری شرایط جوی پایدار و آرام در صبحگاه امروز (پنج شنبه) و نیز انباشت آلاینده ها به همراه افزایش تردد خودرو ها، موجب افزایش غلطت ذرات معلق نسبت به روز گذشته شده و كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در محدوده ناسالم قرار خواهد گرفت.
طی روز نیز پیش بینی می شود كه وجود پایداری جوی همراه با وارونگی دما و عدم وزش باد مؤثر، پراكندگی آلاینده ها را محدود كرده و كیفیت هوا در بعضی مناطق در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.
در شبانگاه پنج شنبه و همزمان با ساعات اوج ترافیك، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها خصوصاً در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. هر چند با كاهش میزان پایداری جوی و گاهی رشد ابر از بیشینه غلظت آلاینده ها نسبت به شب گذشته كاسته خواهد شد.
انتظار می رود با تداوم این شرایط جوی تا اولین ساعات روز جمعه (۸ آذر ماه) و كاهش تردد خودرو ها، در بعضی ساعات صبحگاه و همین طور طی روز جمعه، كاهش نسبی در غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل مشاهده شود، با این وجود در بعضی مناطق پرتردد كیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
لازم به ذكر است در ساعات پایانی جمعه افزایش حجم ترافیك سبب كاهش كیفیت هوا در پاره ای از مناطق پایتخت خواهد شد، بااینكه انتظار می رود با كاهش میزان پایداری جوی نسبت به شب گذشته از غلظت آلاینده كاسته شود.
برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۵۱ در شرایط ناسالم برای همه افراد قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۱۵۷ همچنان در شرایط ناسالم برای همه افراد است.
منبع:

1398/09/07
12:21:11
5.0 / 5
3918
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل