گل پیچ GolPich

هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس گل پیچ: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران الان میانگین كیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با برقراری شرایط جوی مساعد جهت پراكندگی آلاینده ها، در صبحگاه امروز (۱۴ آذر) كیفیت هوای تهران در وضعیت مطلوب قرار گرفت، هر چند با آغاز تردد خودرو ها در بعضی مناطق شرایط ناسالم برای گروه های حساس برقرار شد.
به تدریج با رشد ابرناكی و كاهش سرعت باد طی روز، تجمع ذرات معلق در مناطق پرتردد سبب كاهش كیفیت هوا خواهد شد، اما در اواخر وقت پنجشنبه با وزش باد مؤثر كاهش غلظت آلاینده ها دور از انتظار نخواهد بود. با این وجود در ساعات اوج ترافیك در پاره ای از مناطق با افزایش غلظت ذرات معلق و به تبع آن كاهش كیفیت هوا روبه رو خواهیم بود.
همین طور با وزش باد و ابرناكی در اولین ساعات روز جمعه (۱۵ آذر) و كاهش تردد خودرو ها، انتظار می رود در بعضی ساعات صبحگاه و همین طور طی روز جمعه، كاهش نسبی در غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل مشاهده شود. بدین سبب شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق حاكم خواهد بود.
شایان ذكر است در ساعات پایانی جمعه افزایش حجم ترافیك سبب كاهش كیفیت هوا در پاره ای از مناطق پایتخت خواهد شد؛ بااینكه به سبب عدم انباشت آلاینده ها طی روز، غلظت آنها در هوای شهر تهران نسبت به روز گذشته از میزان كمتری برخوردار خواهد بود.
برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت با میانگین ۸۹ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۱۰۲ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
منبع:

1398/09/14
21:45:13
5.0 / 5
4430
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل