گل پیچ GolPich

بارش باران در غالب مناطق كشور

بارش باران در غالب مناطق كشور گل پیچ: مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در غالب مناطق كشور آگاهی داد.


صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: باتوجه به آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی امروز (8 فروردین ماه) در غرب استان های واقع در دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی ومناطقی از شمال غرب كشور بارش باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید پبش بینی می شود.
وی افزود: این وضعیت را روز شنبه (9 فروردین ماه) در غالب مناطق نیمه غربی، مركز و جنوب شاهد خواهیم بود و برای شرق كشور بارش پراكنده پیش بینی می شود. همین طور در مناطق مستعد غرب و جنوب كشور خصوصاً در استان های لرستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، كهكیلویه و بویراحمد و شمال خوزستان شاهد بارش تگرگ نیز خواهیم بود.
مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه روز یكشنبه (10 فروردین ماه) به تدریج از شدت بارش در شمال غرب و غرب كم می شود و بارندگی در شرق، شمال شرق و با شدت بیشتر در نیمه جنوبی كشور ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: برای برخی مناطق استان های كیكیلویه و بویراحمد، فارس و كرمان بارش تگرگ پیش بینی می شود.
بگفته ضیاییان، دوشنبه (11 فروردین ماه) بارش در نیمه شرقی كشور و بخش هایی از شمال غرب خواهد بود كه شدت آن در شرق و جنوب شرق پیش بینی می شود. همین طور در این روز برای سواحل دریای خزر بارش پراكنده خواهیم داشت.
ایشان سپس ضمن بیان اینكه سه شنبه (12 فروردین ماه) برای شمال غرب، غرب، دامنه های البرز مركزی و غربی، شمال شرق، شرق و جنوب شرق بارش باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود، اشاره كرد: طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و كوهستانی به صورت برف خواهد بود.
مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: شنبه (9 فروردین ماه) خلیج فارس خصوصاً مركز آن مواج پیش بینی می شود.
ضیاییان درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (9 فروردین ماه) كمی ابری به تدریج افزایش ابر و بارش پراكنده و وزش باد اوایل شب رگبار باران گاهی رعدوبرق با حداكثر دمای 17 و حداقل دمای ۶ درجه سانتی گراد و روز یكشنبه (10 فروردین ماه) نیمه ابری تا ابری و بارش پراكنده با حداكثر ۱۸ و حداقل دمای ۸ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
منبع:

1399/01/08
14:24:50
5.0 / 5
3093
تگهای خبر: باد , بارش , بارندگی , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل