گل پیچ GolPich
عیسی كلانتری:

باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم

باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم به گزارش گل پیچ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: تا زمانی كه اشتغال و رفاه نباشد، محیط زیست كشور حفظ نخواهد شد و باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست مدیران ارشد سازمان حفاظت محیط زیست، با معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه متوسط دریافتی محیط بانان سازمان محیط زیست، در سه سال قبل ۲/۵ برابر شده است، تصریح کرد: تجهیزات فعلی کفاف حجم فعالیتهای محیط بانان را نمی دهند.

وی با اشاره به این که پروژه های ارزیابی هم اکنون ۴۵روزه انجام می شود، تصریح کرد: تا زمانی که اشتغال و رفاه نباشد، محیط زیست کشور حفظ نخواهد شد و باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که ما در چند دهه گذشته به حقوق نسل های بعدی تجاوز کردیم، اظهار داشت: مسئله اصلی محیط زیست کشور، آب است. میزان تبخیر در کشور ما از متوسط تبخیر جهانی بیشتر است و میزان بارش هم از متوسط بارش جهانی کمتر است.

وی افزود: در وزارت نیرو، فقط بهره برداری و فروش آب مطرح بوده است.

کلانتری با تاکید بر این که نباید در همه بخش ها قربانی اول محیط زیست باشد، خاطرنشان کرد: محیط زیست، محیط امروز و فرداست که ما باید از آن پاسداری نماییم.

منبع:

1399/05/02
23:43:10
5.0 / 5
2329
تگهای خبر: آب , بارش , حفاظ , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل