گل پیچ GolPich

تامین بیش از 240 تانكر برای ذخیره آب در چهار استان دارای تنش آبی

تامین بیش از 240 تانكر برای ذخیره آب در چهار استان دارای تنش آبی گل پیچ: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تهیه بیش از 240 تانكر برای نگهداری و تامین آب در اجرای سومین مرحله از نذر آب آگاهی داد.


محمد نصیری در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه سومین مرحله از طرح نذر آب از نیمه دوم شهریورماه در تعدادهای از شهرستان های دارای تنش آبی در چهار استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کرمان به مرحله اجرا درآمد، اظهار داشت: در اجرای این طرح ۱۲ استان بعنوان استان معین فعال شده و موظف به تامین اقلام و لوازم مورد نیاز برای نگهداری و تامین آب در این مناطق شدند. همین طور ۱۲ استان دیگر نیز بعنوان استان پشتیبان انتخاب شدند.
وی با اعلان اینکه در سومین مرحله از طرح نذر آب، برخورد با تنش های آبی به شکل استقرار تانکر، تصفیه آب و لوله کشی برای دسترسی مردم به آب شرب سالم اجرایی شد، اظهار داشت: این طرح تا نیمه مهرماه ادامه خواهد داشت و تابحال با اقدامات انجام شده ۲۴۳ تانکر آب و بیش از ۲۰۰۰گالن ۲۰ لیتری آب برای تامین و نگهداری آب شرب سالم تهیه و توزیع شد.
نصیری اضافه کرد: همین طور در اجرای این طرح بیش از ۷۷ هزار بطری آب معدنی، چندین دستگاه تصفیه آب و... نیز تامین و در مناطق هدف توزیع شد.
منبع:

1399/06/31
13:48:06
5.0 / 5
1463
تگهای خبر: آب , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل