گل پیچ GolPich
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست اصفهان:

شاخص كیفی هوای اصفهان به ۱۷۵ رسید

شاخص كیفی هوای اصفهان به ۱۷۵ رسید مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص كیفی هوای اصفهان امروز جمعه ۱۶ آبان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۵ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار گرفت.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز جمعه ۱۶ آبان ماه تصریح کرد: هم اکنون شاخص کیفی هوا در اصفهان بر روی عدد ۱۷۵ و ناسالم برای عموم قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: شاخص کیفی هوای اصفهان در ایام چهارشنبه و پنجشنبه هم به ترتیب بر روی اعداد ۱۴۹ و ۱۵۰ قرار داشته است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با تکیه بر اینکه شاخص کیفی هوا در ایستگاه احمد آباد با قرار گرفتن بر روی عدد ۲۰۷ در وضعیت بنفش و شرایط اخطار قرارگرفته است، اظهار داشت: این در حال است که شاخص کیفی هوا در خیابان پروین با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۵ در وضعیت پاک قرار گرفته است.
وی شاخص کیفی هوا در ایستگاه های خرازی، دانشگاه و رودکی را به ترتیب بر روی اعداد ۱۶۹، ۱۷۰ و ۱۵۲ و در شرایط ناسالم برای عموم اعلام نمود و اضافه کرد: شاخص کیفی هوا در خمینی شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۵۰ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
صادقیان وضعیت کیفی هوا در سگزی، شاهین شهر و مبارکه را به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۸۹، ۸۵ و ۷۷ را در شرایط سالم اعلام نمود و اظهار داشت: کیفیت هوا در نجف آباد هم با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۰ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.


1399/08/16
19:02:24
5.0 / 5
1017
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل