گل پیچ GolPich
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان برای عموم ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای عموم ناسالم می باشد به گزارش گل پیچ مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: میانگین شاخص كیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 163 وضعیت ناسالم برای عموم مردم را نشان میدهد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۳ برای عموم ناسالم اعلام شده است.
وی شاخص کلی کیفی هوای شهر اصفهان برای امروز را بر روی عدد ۱۱۹ و ناسالم برای گروه های حساس اعلام نمود و اظهار داشت: هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد با شاخص کیفی ۱۹۲، استانداری با شاخص ۱۷۱، پروین با شاخص کیفی ۱۷۰، خرازی با شاخص کیفی ۱۵۴ و دانشگاه با شاخص کیفی ۱۶۱ در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
مدیر امور آزمایشگاه های اداره حفاظت محیط زیست استان اصفهان افزود: همین طور کیفیت هوا در ایستگاه های خمینی شهر و رودکی به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۱۸ و ۱۲۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی اظهار داشت: کیفیت هوا در سگزی، شاهین شهر، مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۹۴، ۹۰، ۹۶ و ۷۲ در وضعیت سالم قرار دارد.


منبع:

1399/08/21
13:59:55
5.0 / 5
1066
تگهای خبر: آب , باد , حفاظ , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل