گل پیچ GolPich
با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۶۷؛

هوای اصفهان برای عموم شهروندان ناسالم شد

هوای اصفهان برای عموم شهروندان ناسالم شد به گزارش گل پیچ مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان از ثبت وضعیت هوای ناسالم با شاخص کیفی ۱۶۷ در کلانشهر اصفهان اطلاع داد.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان تا ساعت ۱۳ امروز عنوان کرد: کیفیت هوا در شهر اصفهان در این بازه زمانی با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۶۷ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است.
وی اضافه کرد: همینطور روز گذشته میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۸۸ در وضعیت سالم قرار داشته است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمدآباد ۱۶۳، استانداری ۱۸۵، خرازی ۱۷۵ و دانشگاه با شاخص کیفی ۱۹۶ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است، اظهار داشت: هوا د ر خیابان پروین هم با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی اظهار داشت: هوا در ایستگاه سگزی هم با قرار گرفتن بر رومی شاخص ۶۵ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۳۲ و ۱۲۱ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
گفتنی است بر مبنای آنچه در نرم افزار شاخص کیفی هوا در نجف آباد تا ساعت پنج صبح گزارش شده است کیفیت هوا در این شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۳۶۶ و در وضعیت خطرناک قرار داشت اما حالا شاخصی برای هوای این شهر بر روی سامانه درج نشده است.


منبع:

1399/09/20
16:07:00
5.0 / 5
1113
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل