گل پیچ GolPich
همزمان با هفته محیط زیست؛

اولین خانه محیط زیست شرق تهران در منطقه ۱۴

اولین خانه محیط زیست شرق تهران در منطقه ۱۴ به گزارش گل پیچ ویژه برنامه های متنوع هفته محیط زیست در محلات منطقه ۱۴ به اجرا در آمده و اولین خانه محیط زیست در این منطقه راه اندازی شد.به گزارش گل پیچ به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴؛ محمد حسن فصیح معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در اینباره اظهار داشت: با عنایت به ضرورت ارتقای سطح آگاهی، نهادینه سازی فرهنگ حفظ محیط زیست و افزایش آگاهی شهروندان، این ویژه برنامه ها به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
در همین راستا اولین خانه محیط زیست شرق تهران هم در منطقه ۱۴ راه اندازی شد.
این مرکز با مشارکت حوزه اجتماعی و فرهنگی و با حضور معاون اداره کل محیط زیست شهرداری تهران، معاونان اجتماعی، خدمات شهری، نماینده ستاد راهبردی مدیریت محله، تعدادی از مدیران و فعالان محیط زیست در سرای محله پرستار افتتاح شد.
رفع مشکلات زیست محیطی و افزایش مشارکت شهروندان با استفاده از همه ظرفیت های اجتماعی از اهداف فعالیت این مرکز است.
همچنین با گشایش این مرکز، در کنار فعالیت کانون های محیط زیست در محلات، از این پس عرضه دوره های آموزشی به علاقه مندان، امکان استفاده از کتاب و بهره مندی از سایر فعالیتهای محیط زیستی زیر نظر کارشناسان متخصص و با مشارکت خود شهروندان مهیا می شود.
معاون خدمات شهری در تشریح دیگر برنامه ها اضافه کرد: با عنایت به اهمیت زیادی که محیط زیست روی زندگی انسان ها دارد، در جهت آگاه سازی افراد در زمینه نگهداری و مراقبت از محیط زیست هم علاوه بر برگزاری غرفه و نمایشگاه عکس محیط زیست، کلاس های آموزشی آنلاین با مضمون مدیریت سبز و تأثیرات زندگی انسان بر محیط زیست، کاهش تولید زباله در منزل، بافت کیسه خرید و کاشت گل های آپارتمانی برای شهروندان برگزار گردید.
به گفته وی تهیه و توزیع کیسه های پارچه ای در میان شهروندان، تولید و انتشار پادکست صوتی مدیریت سبز در احیای اکوسیستم ویژه فضاهای مجازی همینطور توزیع کتاب آموزش محیط زیست در سرای محلات از دیگر فعالیتهای به اجرا در آمده به همین مناسبت است.


منبع:

1400/03/22
21:45:37
5.0 / 5
281
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دما , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل