گل پیچ GolPich

هوای ناسالم تهران برای گروه های حساس

هوای ناسالم تهران برای گروه های حساس بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، الان، دوشنبه (۵ مهر ۱۴۰۰) باوجود کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در بامداد روز دوشنبه (۵ مهر ۱۴۰۰) باوجود کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
همینطور کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
در این گزارش آمده است که با وزش باد مؤثر تا بامداد روز سه شنبه (۶ مهر ۱۴۰۰) انتظار می رود کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد، باآنکه با آغاز تردد خودرو ها احتمال کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد وجود خواهد داشت. افزایش نسبی تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت سه شنبه هم زمان با افزایش تردد خودرو ها، افزایش غلظت ذرات معلق و ازاین رو کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پایتخت پیشبینی می شود.
به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون با میانگین ۱۲۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۱۰۴ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
منبع:

1400/07/05
14:30:58
5.0 / 5
201
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل